Engelli asansörü modelimiz Genar, dış mekan engelli asansör ihtiyacını karşılayan, benzer engelli asansörü çeşitleri içerisinde Genar engelli asansörü ölçüleri baz alındığında kuyusuz asansör olarak en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Engelli asansörü fiyatları için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Genar tekerlekli sandalye kullanımı sağlarken, yaşlılar, çocuklu aileler ve merdiven inip çıkmakta zorlanan bireyler için harika bir çözüm oluyor. Dikey tip kuyusuz asansör modellerinden olan Genar, panoramik asansörler ailesinin en çok tercih edilen ürünlerindendir.

Engelli Asansörü S.S.S

Kuyu veya makine dairesi oluşturmaya gerek var mı?

» Engelli asansör uygulaması için kuyu veya makine dairesine ihtiyacımız yok. Görsellerde de görebileceğiniz gibi modüler çelik konstrüksiyon yapısı ile birlikte kurulum yapılır.

Engelli asansörü için çukur oluşturulması gerekiyor mu?

» Genar model için herhangi bir çukura ihtiyacımız yok. Taban kalınlığı en fazla 11 cm’ dir. Kısa rampa uygulaması ile kullanılabilir olup eğer 11 cm çukur açılması mümkün ise düz ayak olarak kullanım tercih edilebilir.

Son durak kat yüksekliği ne olmalı?

» Ürünümüz asansör kulesi gerektirmeyen bir tasarıma sahip. Son durak kat zemini ve tavan arası mesafesi 250 cm standart olarak yeterlidir. Çoğu dairenin kat yüksekliği 300 cm ortalamaya sahiptir.

Montaj ve kurulum süreci nasıl işler?

» İç mekan uygulamalarda de-monte olarak imal ettiğimiz sistemi parçalar halinde getirip yerinde kurulum yapıyoruz. Dış cephe engelli asansörü uygulamasında ise vinç kullanım alanı mevcutsa montajı bitmiş, kullanıma hazır ürünü proje alanına vinç yardımı ile getirip kısa süre içinde teslim ediyoruz.

Engelli asansör ölçüleri nasıldır?

» Standart model engelli asansörü ölçüleri bulunmakta fakat ihtiyacınız olan alanda mevcut olan ebatlar ne ise buna uygun üretim yapabilmekteyiz.

Elektrik gereksinimi nedir?

» Engelli asansör sisteminin elektrik ihtiyacını karşılayabilmek için 220 V veya 380 V gereklidir.

Hızı nasıldır ve arttırılabilir mi?

» 0.15 m/sn engelli asansörlerinin Avrupa standartları ve Makine Mühendisleri Odası dikey kaldırma platformları yönetmeliğinde geçerli çalışma hızıdır.

Engelli asansörü fiyatları nasıldır?

» Kapalı tip engelli asansör standart model fiyatları 35.000 TL ile 98.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Seyir mesafesi, kaplama türü ve diğer opsiyon seçenekleri değerlendirilerek fiyat çalışması yapılır.

Engelli Asansörleri Hakkında

Engelli asansörü çeşitleri Genar model engelli asansör sistemi çalışma prensibi hidrolik veya vidalı olarak üretim yapılabilir. Biz Jineps olarak hidrolik asansörü öneriyoruz, gerek güvenli kullanım açısından, gerekse konforlu bir sürüş için hidrolik asansörler tüm ürün gruplarında her zaman daha avantajlı olmuştur.

Dış mekan engelli asansörü çeşitlerinde panoramik kabinli asansörler ile kullanıcı hem çevresine hakim olabilir hem de klostrofobi gibi hastalıkların önüne geçerek ferah bir kullanım sunulur. Bunun dışında kabin içi özelleştirme seçenekleri ile uygulanacak mekanın tasarım özelliklerine uyum sağlayacak bir asansör modeli üretebilmemiz mümkündür.

Avrupa normlarına uygun imal edilen engelli platformu ile okul, cami, banka ve apartman gibi insan trafiğinin çok olduğu ortamlarda son derece güvenli bir kullanım sağlarken konfordan ödün vermeyen bir teknoloji ile donatılmıştır. Soft starter dediğimiz özellik sayesinde kalkış ve durma noktalarında yumuşak hareket eden çift hızlı bir motor ile itiş gücü sağlanmaktadır.

Dikey asansör Genar, makine mühendisleri odası dikey kaldırma platformları yönetmeliğine ve çevre şehircilik bakanlığı poz tariflerine uygun üretilmektedir.

Engelli Asansörü Ölçüleri

Kapalı tip engelli asansör ölçüleri aşağıdaki butonları tıklayarak indirebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün standart ebatlar içerisinde yoksa lütfen iletişime geçiniz. Özel imalat yapabilmekteyiz.


Ücretsiz Keşif Yapalım

Asansöre ihtiyaç duyulan alanda bire bir ölçü almak ve size en ideal seçenekleri sunabilmek adına işinde uzman ekiplerimiz ücretsiz teşhis yapabilir. Uygulama alanında asansör ölçüleri belirlendikten sonra projelendirme çalışması yapılır. Tarafınıza fiyat teklifi olarak sunulan dosyada, asansörün fiyatını, ölçülerini ve teknik bilgilerini inceleyebilirsiniz. Keşif turumuzun hiç bir bağlayıcılığı yoktur, size hiç bir dosya için imza istenmez ve tamamen ücretsizdir.

Ev içi asansör sistemi için burayı tıklayarak ilgili ürün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Jineps Engelli ve Ev Asansörleri

Genar model platform asansörümüz dışında;

Düz merdiven platformu | Döner Merdiven Platformu

Jineps Engelli Asansör Sistemleri
Güncellenme Tarihi
Ürün Adı
Kapalı Tip Dikey Engelli Asansörü
Ürün Puanı
51star1star1star1star1star
Ürün Adı
Genar
Fiyatı
TRY 35.000
Ürün Bulunabilirliği
Pre-Order Only