Bina içi ve dışından uygulanabilen engelli asansörü modelimiz mimaride oluşan kot farklarını ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Tekerlekli sandalye kullanımına uygun, yaşlılar, çocuklu aileler ve merdiven inip çıkmakta zorlanan bireyler için harika bir çözümdür. Emniyet önlemleri için itina ile çalışılmış ve geliştirilmiştir. Standart ölçüleri bulunur fakat özel alanlar için esnek model imalatımız vardır.

Detaylı bilgi için lütfen arayın: 0516 167 1864

Jineps Engelli Asansör Sistemleri

Kapalı Tip Engelli Asansörleri S.S.S

Kuyu veya makine dairesi oluşturmaya gerek var mı?

» Engelli asansörü uygulaması için kuyu veya makine dairesine ihtiyacımız yok. Görsellerde de görebileceğiniz gibi modüler çelik konstrüksiyon yapısı ile birlikte kurulum yapılır.

Çukur oluşturulması gerekiyor mu?

» Genar model için herhangi bir çukura ihtiyacımız yok. Bitmiş zemin üzerine montajı yapılır ve taban kalınlığı en fazla 11 cm’ dir. Kısa rampa uygulaması ile kullanılabilir olup eğer 11 cm çukur açılması mümkün ise düz ayak olarak kullanım tercih edilebilir.

Son durak kat yüksekliği ne olmalı?

» Ürünümüz asansör kulesi gerektirmeyen bir tasarıma sahip. Son durak kat zemini ve tavan arası mesafesi 250 cm standart olarak yeterlidir. Çoğu dairenin kat yüksekliği 300 cm ortalamaya sahiptir.

Montaj ve kurulum süreci nasıl işler?

» İç mekan uygulamalarda de-monte olarak imal ettiğimiz sistemi parçalar halinde getirip yerinde kurulum yapıyoruz. Dış cephe engelli asansörü uygulamasında ise eğer vinç kullanım alanı mevcutsa montajı bitmiş, kullanıma hazır ürünü proje alanına vinç yardımı ile getirip sabitledikten sonra kısa süre içinde teslim ediyoruz.

Engelli asansörü ölçüleri nasıldır?

» Standart model ölçüleri bulunmakta fakat ihtiyacınız olan alanda mevcut olan ebatlar ne ise buna uygun üretim yapabilmekteyiz. Keşif ve projelendirme aşamasından sonra yeterli alana sahipseniz duvar kırımı gibi işler gerekmeden imalat yapabilmekteyiz.

Elektrik gereksinimi nedir?

» Engelli asansör sistemlerinin elektrik ihtiyacını karşılayabilmek için ev elektriği 220 Volt veya 380 Volt yeterlidir. Her iki elektrik beslemesi için de üretim yapabiliyoruz.

Hızı nasıldır ve arttırılabilir mi?

» 0.15 m/sn engelli asansörlerinin Avrupa standartları ve Makine Mühendisleri Odası dikey kaldırma platformları yönetmeliğinde geçerli çalışma hızıdır. Hız arttırmak opsiyon seçeneği olarak mümkündür, konu ile alakalı iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Engelli asansörü fiyatları nasıldır?

» Projede uygulanacak seyir mesafesi, durak sayısı, asansör ebatları, kaplama türü ve özelleştirilebilir diğer seçenekler değerlendirilerek fiyat çalışması yapılır. Kapalı tip engelli asansörü standart model fiyatları 35.000 TL ile 95.000 TL arasında değişkenlik gösterir. Lütfen detaylı bilgi için iletişime geçiniz.


Engelli Asansörü Genel Bilgi

Genar modelimiz kapalı tip dikey platform olarak geliştirildi. Tahrik sistemi hidrolik veya vidalı olarak üretilebilmektedir. Avrupa standartlarında geliştirilmiştir ve tüm emniyet gereksinimlerini karşılar.

Makine Mühendisleri Odası dikey kaldırma platformları yönetmeliğine ve çevre şehircilik bakanlığı poz tariflerine uygun tasarlanmıştır. Bina dışı ve bina içine uygulanabilir ve görsel tasarımıyla mimariye uyum sağlar.

Kuyusuz asansör olarak da karşınıza çıkan ürünümüz modüler bir yapıya sahiptir. De-monte şekliyle çok kolay bir kurulum sağlar. Taban kalınlığı için 11 cm çukur açılır ise zeminle birlikte düz ayak olabilir. İsteğe göre bitmiş zemin üzerine konumlandırılarak 11 cm rampa ile kullanılabilir.

Ev Asansör modelimiz için burayı tıklayarak ilgili sayfasına ulaşabilirsiniz.

Engelli asansörleri DWG projeleri için mail atınız.

Jineps Engelli Asansör Sistemleri
Güncellenme Tarihi
Ürün Adı
Kapalı Tip Dikey Engelli Asansörü
Ürün Puanı
51star1star1star1star1star
Ürün Adı
Genar
Fiyatı
TRY 35.000
Ürün Bulunabilirliği
Pre-Order Only