Blog

Latest Updates and News

Engelli asansörünün açık hali

Engelli ve Merdiven Asansörleri Hakkında

Engelli asansörleri, engelli ve yaşlı insanların erişim kolaylığı için tasarlanmış ürünlerdir. Merdiven inip çıkmakta zorlanan bireyler için merdiven koltuk asansörleri, kot farklarını ortadan kaldırmak için makaslı engelli platformları, tekerlekli sandalye kullanıcıları için merdiven platformları gibi hayatı kolaylaştıracak ürün ve modeller vardır. Jineps olarak biz bu ürünlerden bazılarını ithal olarak temin ediyoruz, bazılarının da üretimini yapıyoruz. Bunların dışında havuz asansörü, araç lifti gibi yaşamın farklı noktalarında hayatı kolaylaştıracak ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Üretim bandımızda olan yada yurt dışından getirdiğimiz koltuk asansörleri ve merdiven platformlarını tasarlarken kullanım kolaylığı, güvenlik, konfor, görünüm ve maliyet gibi faktörleri değerlendirip müşterilerimize her defasında daha iyi ürün ve modeller sunmayı amaçlıyoruz.

Merdiven asansörü modellerinden olan koltuk asansörlerini; Almanya ThyssenKrupp, İtalya Vimec, İngiltere Infinity, Kanada Savaria olmak üzere dört farklı ülkeden, dört farklı büyük markanın ürünlerini getiriyoruz. *Bunların dışında üretimini yaptığımız modeller için iletişime geçebilirsiniz.

Merdiven asansörü olarak adlandırılan bir diğer ürünümüz tekerlekli sandalye kullanıcıları için üretilmektedir. Yurt dışından getirdiğimiz modellerin yanında yerli imalatımız olan merdiven asansörlerimiz de bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için lütfen arayınız.

Jineps Engeli Asansörleri olarak engelli bireylerin erişim kolaylığını sadece merdiven inip çıkmakta değil hayatın diğer noktalarında da sağlamak istiyoruz. Bu yüzden havuz asansörü ve araç lifti gibi gerekli olan diğer modellerin de üretimini ve teminini yapıyoruz.

Merdiven koltuk asansörü
Dönüşlü merdiven koltuk asansörü
Koltuk asansörü
Koltuklu merdiven asansörü
Merdiven asansörü
Tekerlekli sandalye platformu
Düz merdiven platformu
Merdiven asansörü