Hidrolik dikey açık tip engelli platformu tekerlekli sandalye kullanan bireyler için tasarlanmıştır bu nedenle kamu veya mesken alanlarda uygulanabilirdir. Engelli platform asansörü yönetmeliğine %100 bağlı üretilen engelli asansörü özel ölçülerde imalat seçeneğine de açıktır. Dikey engelli asansörü fiyatlarını nasıl öğreneceğinizi bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Açık engelli platformu uygulamaları için kuyu gereksinimi bulunmaz bunun dışında çukur ihtiyacı ise 12 cm ile karşılanabilir. Fakat çukur açılması mümkün olmayan yerlerde bünyesinde bulunan otomatik rampa ile kullanımı mümkündür.

Standart ebatları 90 x 130 cm kabindir, bu sayede engelli platformunu kullanacak tekerlekli sandalyeli bireyler zorluk yaşamazlar.

Ekonomik engelli platformu ihtiyacınızı karşılayacak olan bu ürün özellikle dar alanlar için de ideal bir çözümdür.

engelli platformu 3d çizim
engelli platformu ölçüleri

Teknik Bilgiler

Tahrik Sistemi: HidrolikTaşıma Kapasitesi: 315 KG
Hızı: 0.15 m/snMax. Seyir: 5 metre
Ebat: 130 x 130 cmKabin Ebat: 90 x 130 cm
Standart Renk: RAL7016Voltaj: 220 V & 380 V
Acil Kurtarma: VarTaban Kalınlığı: 12 cm
Çalışma Prensibi: Basıldığı SüreceŞifreli Kullanım: Opsiyon
Katlanır Oturak: OpsiyonÇukur: Otomatik rampa ile gerekmez
Otomatik Kapı: OpsiyonKumanda: Totman
engelli platformu teknik bilgileri

Engelli Platform Asansörü Kullanım Alanları

Açık tip engelli asansörü kullanım alanları kamu binaları veya mesken ortamlarda da geniş bir alandır. Dolayısıyla sahip olabileceğiniz ürünümüz cami, okul, hastane, otel gibi bir çok alana uygulanabilir çözümdür.

Müstakil ev gibi yaşam alanlarında bahçeye inmek veya terasa çıkmak için kullanılabilecek engelli asansörüdür.

Açık Tip Engelli Platformu Hakkında

Engelli Platform Asansörleri yalnız Makine Direktifi doğrultusunda Avrupa standartlarına bağlı kalarak imal edilmektedir.

Engelli Platform Üretim ve Montaj Aşaması

Açık tip engelli asansörü üretim aşamasında korozyon veya yıpranmalara karşı uzun ömürlü performans sunması gerekmektedir bu nedenle bu kullanım senaryosuna uygun kaliteli ve dayanıklı malzemelerle imal edilmiştir. En önemlisi kullanıcıların tek başına rahat bir kullanım sağlayabilmesi için tasarlanan model ile montaj aşamasında da kolaylık sağlanıyor. Kurulum alanı vinç veya bunun gibi araçların ulaşımını mümkün kılıyor ise fabrikada imalatın yanı sıra montajı ve kurulumu da tamamlanarak uygulama alanına getiriliyor. Yerine indirilip elektrik bağlantılarından sonra hızlıca teslim ediliyor.

Dikey Engelli Asansörü Fiyatları

Hidrolik dikey engelli platformu fiyat hesabı için bize vereceğiniz seyir mesafesi, giriş-çıkış yönü, otomatik rampa ihtiyacı ve otomatik kapı opsiyonu tercihiniz gibi bilgiler dolayısıyla değerlendirme yapmaktayız. Dikey engelli platformu fiyatları belli oranlarda standart olmakla birlikte bu fiyatları öğrenmek için WhatsApp hattımız üzerinden yazabilir, Ücretsiz Bilgi Hattı üzerinden arayabilir veya jineps@asansorteknolojileri.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Aradığınızı bulamadınız mı?

Diğer ürünlerimizi inceleyin.

Tüm ürünlerimizin bulunduğu bir diğer web adresimiz: www.asansorteknolojileri.com