Müstakil, dubleks daire ve villa gibi yaşam alanları için tasarlanan Niva ev asansörü ile tanışın, Yeni homelift modelimiz Niva 2 durak çalışabilmekte.

Kuyu ve şaft oluşturma ihtiyacına gerek duymayan Niva, minimal ve kompakt tasarımı ile evinizde hem yer kaplamaz hem de şık görüntüsüyle zevkinize uyum sağlar. Tüm RAL renklerinde üretim yapılabilmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen arayın: 0516 167 1864

Jineps Ev Asansör Sistemleri

Niva Özellikleri

niva ev asansörü teknik doküman görseli
Şaft ve Makine
Dairesi
Niva için kuyu yada makine dairesi oluşturmanıza gerek yok, modüler yapısı ile kendi gövdesinde çalışır kurulumu oldukça basittir.
Çukur İhtiyacıEv asansör modelimiz yeni Niva çukura ve kuyuya ihtiyaç duymaz. Bitmiş zemin üzerine kurulumu yapılabilir. Taban kalınlığı sadece 6 cm’dir.
MontajHomelift montajı oldukça zahmetsiz bir süreçtir. Kompakt de-monte yapısı ile evinize getirdiğimiz ev içi asansör modeli kısa süre içerinde kurulumu tamamlanıp çalışır halde müşterimize teslim edilir.
FiyatıNiva model homelift fiyatı talep ettiğiniz opsiyonel özellikler ve uygulanacak alanın seyir mesafesine göre değişmektedir. Lütfen arayınız.
ElektrikEv tipi asansör Niva standart ev elektriği 220 Volt ve 380 Volt çalışabilmektedir. Hangi şartlar mevcut ise ona göre imalat yapılabilir.
Niva ÖlçüleriNiva homelift standart ölçülere sahiptir ve dar alanlar için muhteşem bir çözümdür. Aşağıda iki tip model mevcuttur ve bu alanlar dıştan dışa asansörün kapladığı alanın tamamıdır.
A: 100 x 100 cm | B: 100 x 80 cm

Ev Asansörü Teknik Detaylar

ev asansörü projesi
ev asansörü proje çizimi

Estetik ve minimal yapısı ile dar alanlara uygulanabilir olması en büyük tercih sebeplerindendir. Kuyusuz dikey hidrolik çalışma prensibi sizlere hem sessiz hem de uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Yukarıdan yeni ürünümüzün proje dosyalarına ulaşabilirsiniz. Dikey tip ev içi asansör istemez ve merdiven asansörünü tercih ederseniz burayı tıklayarak koltuklu merdiven asansörü ürünümüze göz atabilirsiniz.

Video Galeri

Yerli üretim Niva daha fazla teknik detay için lütfen iletişime geçiniz.


Homelift Niva
Ev içi asansör sistemi
Ev Asansörü İmalat ve Montajı
Ev içi asansör sistemi
Jineps
Jineps Engelli Asansörleri,
SEHIT MUSA AYTAR SOKAK,ATALAR MAHALLESİ,KARTAL-34862,
Telephone No.05161671864
Engelli Asansörleri
Türkiye
Ev içi asansör sistemleri
Müstakil, dubleks daire ve villa gibi yaşam alanları için tasarlanan Niva ev asansörü ile tanışın, Yeni homelift modelimiz Niva 2 durak çalışabilmekte.Kuyu ve şaft oluşturma ihtiyacına gerek duymayan Niva, minimal ve kompakt tasarımı ile evinizde hem yer kaplamaz hem de şık görüntüsüyle zevkinize uyum sağlar. Tüm RAL renklerinde üretim yapılabilmektedir.