Ev asansörü, villa asansörü ve dubleks daire için asansör ihtiyaçlarınıza yönelik farklı kurulum alanlarına uygun ev içi asansör ve ev dışı asansör çeşitlerimiz bulunmaktadır. Farklı modellerde iç mekan ev asansörü fiyatları ev dışı asansör fiyatları ve teknik bilgi desteği için geri arama formu vasıtasıyla hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YENİ WEB SİTEMİZ VE ÜRÜN MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYIN www.asansorteknolojileri.com

Sayfanın alt kısımlarına doğru ayrıştırdığımız farklı ev tipi asansörleri inceleyebilirsiniz.

2 – 3 – 4 durak çalışan iç mekan ve dış cephe kapalı tip ev asansörlerini burayı tıklayarak hızlıca inceleyebilirsiniz.

Dubleks Daire Asansörleri

İki katlı yapılar için asansör çözümü sunan yerli üretim ev içi asansör sistemi Niva, dubleks daire, villa ve müstakil ev gibi mimarı yapılarda iç mekan ortamlarda çalışmak için tasarlandı. Şaft oluşturma veya çukur açma gibi gereksinimlere ihtiyaç duymayan villa asansörü Niva, dar alanlara uygulanabilir en iyi çözümlerden biridir.

Çokça talep gören İngiltere menşeili Terry ev içi asansör modelinin yerli üretim tek muadili olan Niva evinizde en büyük yardımcınız olacak.

terry lift video

Genel Özellikler

Minimal yapısı ile dar alanlara uygulanabilir olması en büyük tercih sebeplerindendir. Dikey hidrolik çalışma prensibi sizlere hem sessiz hem de güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Ev içi asansör modeli Niva, İngiltere markası Terry Home Lift‘in yerli üretim muadilidir. Kur farklarından dolayı oluşan maliyetler ve ürünün teslim süresi çok arttığı için bu yönde bir ihtiyaç doğduğunu gördük. Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda geniş AR-GE süreciyle beraber Niva’yı geliştirdik.

Kalite ve konfora önem veren ihtiyacı duyan stil sahibi müşterilerimiz için tasarım çalışmalarımızı titizlikle yürüttük. Kullanım alanı ev içi mekanlar olacağı için güvenlik ve emniyet konusunda içinizin rahat edebileceği bir ürün geliştirdik, zira evcil hayvanların ve küçük çocuklu ailelerin ihtiyacını karşılamak için emniyet önlemlerini en üst düzeye çıkartmamız gerektiğinin bilincindeydik. Herhangi bir sıkışma vs gibi olumsuz durumların yaşanmaması için asansörü otomatik olarak durduracak devreler oluşturduk.

Ev içi asansör Niva İngilizce karşılığı olan ve sektörde de ürün ismi olarak anılan Home Lift modellerinden biridir. Villa asansörü ve müstakil daire asansörü arayanlar için en iyi çözüm olacaktır.

Yerli ürünümüz iki durak çalışabilir, kat arasına monte edilen kapağı bulunur ve yukarı çıkarken o kapakla beraber çıkar, asansör yukarı çıktığında altı yine bir kapakla kapatılır. Bu işlemlerin tamamı otomatik olarak kurduğumuz sistemle gerçekleşir. Merdiven asansörü talep edildiğinde merdiven basamaklarının ve dönüş sayısının arttığı mekanlarda Niva home lift en iyi seçimlerden biridir.

Ev Asansörleri Sık Sorulan Sorular

Şaft veya makine dairesi oluşturmaya gerek var mı?

Niva home lift uygulaması için şaft (kuyu) yada makine dairesi oluşturmanıza gerek yok. Kendi gövdesi içerisinde çalışan bir sisteme sahiptir.

Çukur açılmasına gerek var mı?

Ev asansör modellerimiz için çukur açılmasına gerek yok. Bitmiş zemin üzerine kurulumu yapılabilir ve taban kalınlığı sadece 6 cm’dir.

Montaj aşaması nasıl işler?

Ev içi asansör modelini de-monte parçaları ile evinize getiriyoruz. Deneyimli ve işinde uzman ekiplerimiz tarafından kısa süre içerinde kurulumunu tamamlayıp, çalışır halde müşterimize teslim ediyoruz.

Ev asansörü fiyatları ne kadar?

Ev tipi asansör modeli fiyatı, talep ettiğiniz opsiyon seçenekleri, aksesuarlar, kaplama türü, uygulama şehri ve seyir mesafesine göre değişmektedir. Ev dışı asansör fiyatları için lütfen arayınız.

Elektrik ihtiyacı nedir?

Niva, standart ev elektriği 220 Volt ve 380 Volt ile çalışabilmektedir. Hangi şartlar mevcut ise ona göre imalat yapılabilir.

Niva ev tipi asansör ölçüleri nedir?

Yeni homelift standart ölçülere sahiptir ve dar alanlar için muhteşem bir çözümdür. Aşağıda iki tip model mevcuttur ve bu alanlar dıştan dışa asansörün kapladığı alanın tamamıdır.
A: 100 x 100 cm | B: 100 x 80 cm

Ev Tipi Asansör Ölçüleri

ev asansörü ölçüleri
ev asansör ölçüleri

Kapalı Tip Ev Asansörü Özellikler

İki durak* dışında kullanım ihtiyacı bulunuyorsa kapalı tip ev asansör sistemi tam size göre. 2 – 3 – 4 durak çalışabilen hidrolik sistemli ve panoramik kabinli ev asansörleri iç mekan ve dış cephe kullanımına uygun üretilir. Kapalı tip engelli asansörü ile aynı formları taşıyan ev tipi asansör modeli ile Niva’nın kullanılamayacağı ve durak sayısının fazla olacağı mekanlarda çözümsüz kalmayacaksınız.

Kuyu dibi ihtiyacı olmayan ve ruhsat gerektirmeyen dikey ev dışı asansörler ile hayatınızı kolaylaştırırken özelleştirilebilir tasarım seçenekleriyle evinize özgü ve uyumlu bir asansör modeli sahibi olacaksınız.

Dış mekan engelli asansörü ihtiyaçlarınız için buradan ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

Ev Dışı Asansör Genel Özellikleri

  1. Kuyu dibine ihtiyacı yok.
  2. Çukura ihtiyacı yok.
  3. Asansör kulesine ihtiyacı yok.
  4. 0.15 m/sn çalışma hızı.
  5. Panoramik cam kabin.
  6. Dış cephe cam kaplama.
  7. Size özel ölçüler.
  8. Tüm RAL renklerinde üretim.
  9. Diğer aksesuarlar.

Ev asansör ölçüleri olarak standart modeller bulunmaktadır fakat çözümsüz kalmamanız adına özel ölçülerde imalat yapabilmekteyiz. Dış cephe kaplamalarında cam, içerisi gözükmesin isteniyor ise kompozit panel ile kaplama imkanı bulunuyor.

Hidrolik sistemi sayesinde emniyetli bir kullanım sunarken konfordan ödün vermiyor ve yumuşak kalkışı ile sürüş esnasında sarsıntılar yaşatmıyor. Panoramik kabinli ev dışı asansörler ile kullanım sırasında çevrenize hakim kalabileceksiniz ve ferah bir kullanıma sahip olacaksınız.

Kapalı tip dikey çalışan ev dışı asansör fiyatları çalışması yapabilmemiz için seyir mesafesi, proje şehri, durak sayısı ve diğer opsiyon seçenekleri bilgisine ihtiyacımız oluyor.

Villa Asansörü Ölçüleri

Kapalı tip villa asansörü ölçüleri ile ihtiyacınız olan alanda projelendirme yapabilirsiniz. Aşağıdaki butonlardan standart model olarak 3 farklı ölçüyü indirebilirsiniz. Bu ebatlar sizin için uygun değilse lütfen bizimle iletişime geçerek gerekli alan ebatlarında proje çalışması isteyiniz.

BU SAYFA YARDIMCI OLMADI MI?

EV İÇİNDE ÇALIŞAN MERDİVEN KOLTUK ASANSÖRLERİNE GÖZ ATIN!

İlgili Google Aramaları ve Terimler

ev asansörü fiyatları
dublex ve triplex villa tipi asansör
asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen villa asansörü
kuyu dibsiz asansörler
en ideal ev asansör modeli
dublex daire asansörü
ev tipi asansörler
ev içi asansör
homelift
kuyu dipsiz homelift
villa asansörü
hidrolik kuyusuz asansör
panoramik asansör
bina içi asansör
villa asansörleri
ev asansörleri
dış mekan hidrolik home lift
ev asansör sistemleri
ev içi engelli asansörü özellikleri
camlı ev asansör modeli
ölçüleri
panoramik model villa asansörü
ekonomik ev asansörleri

panoramik asansör
ev asansörü ölçüleri nedir
müstakil daire asansörü
ev asansörleri
müstakil ev asansörü fiyatları
dublex daire asansörü
kuyu dipsiz asansör
panoramik tip ev asansörü
ev tipi asansörler
dış cephe ev asansörü
ev içi asansör
dış mekan ev asansörü
ev tipi asansör modellerimiz
homelift tipi ev asansörü
ev içi asansör modelleri
kabinli villa asansörü
ev içi uygulamalarına uygun en iyi ev asansörü
triblex ve dubleks dairelere özel ev asansörü
müstakil ev asansörü
dubleks asansör
panoramik ev asansörü çözümleri
en küçük asansör sistemleri

ev dışı asansör fiyatları
ev asansörü uygulamaları
dubleks ve tripleks villa tipi daire asansörü
kabinli ev tipi asansör
yaşlı asansörü
nerelerde kullanılır?
dış ortam asansörü
panoramik ev asansörleri
villa asansörlerimiz
müstakil ev asansörleri 
villa asansörü fiyatları
ev içi asansör fiyatları
tek kişilik asansör fiyatları
2 kişilik asansör fiyatları 
panoramik asansör
hidrolik asansör modeli
dışarıdan villa asansörü
müstakil ev asansörü
panoramik ev asansörü
dubleks ev asansörleri fiyatları
dubleks ev içi asansör fiyatlar
dubleks daire için asansör
basit ev asansörü

Ürün Hakkında Bilgi
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
5 based on 2 votes
Ürün Markası
Jineps
Ürün Adı
Niva
Fiyatı
TRY 48.000
Ürün Bulunabilirliği
Available in Stock