Blog

Latest Updates and News

Merdiven koltuk asansörü

Fast Koltuk Asansörü [Düz]

Fast, düz merdiven tırmanıcı koltuk asansörüdür. Fast, koltuk asansörleri hakkında genel bilgi verdiğimiz yazımızda bahsettiğimiz özelliklere sahip bir merdiven asansörüdür.

Güvenli kullanım esas alınarak üretilmiştir. Emniyet kemeri ve güvenlik sensörleri gibi özellikleriyle olumsuz oluşabilecek her türlü senaryoda kullanıcı veya çevresi zarar görmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bütün bunlar geliştirilirken konfor ve sadelikten ödün verilmemiştir. Ev içi kullanım amacıyla üretilen koltuklu merdiven asansörü kullanım esnasında sarsılma, gürültü, takılma ve ses çıkarma gibi olumsuz hareketler sergilemez. Evinize uyum sağlayacak minimal bir tasarıma sahiptir.

Fast, bitmiş zemine montajı yapılabilir bir merdiven asansörü çeşididir. Merdiven kırma, kesme ve bunun gibi inşaat çalışması gerektirmez. Gövdesinde bulunan entegre aküleri ile çalışır ve park noktalarında ev elektriği ile şarj olur. 160 Kg taşıma kapasitesi ile koltuk asansörleri arasında en çok kapasiteye sahip üründür. Düz merdiven yapılarında çalışabilir ve 26 metre seyir mesafesine kadar kullanılabilir. 60° dik açılara kadar kullanılması mümkündür. Dar merdivenlerde ince yapısı sayesinde yer kaplamaz ve kullanılmadığı zamanlarda katlanabilir.

Merdiven koltuk asansörü
Düz merdiven koltuk asansörü
Merdiven koltuklu asansörü
Koltuklu merdiven asansörü
Fast koltuk merdiven asansörü
Düz merdiven koltuk asansörü katlanmış hali

Stoklarımızda bulunan merdiven koltuk asansörünü siparişinizden hemen sonra teslim edebiliyoruz. Kompakt yapısı sayesinde saatler içerisinde kurulumu tamamlanıyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Eğer merdivenleriniz dönüşlü ise bu ürün size uygun bir ürün değildir. Ancak Jineps Merdiven Asansörleri olarak sizleri çözümsüz bırakmıyoruz, ithal ürünlerimiz arasında Flow Koltuk Asansörü mevcuttur. Dönüşlü merdivenler için Flow sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Merdiven asansörleri hakkında teknik detay ve fiyat bilgisi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Teklif formunu doldurarak ücretsiz teklif isteyebilirsiniz ve eğer isterseniz sizi arayabiliriz.